O nas

Snuper kolekcjonuje i agreguje okazje z wielu miast Polski

Restauracje, salony urody, kluby fitness, kina czy teatry codziennie oferują swoje usługi i produkty w promocyjnych cenach na stronach zakupów grupowych. Snuper zbiera i organizuje te okazje. Najlepsze z nich polecamy Tobie, zgodnie z Twoimi preferencjami.

Skąd pomysł

Wiele osób zna jeden, czasem dwa serwisy zakupów grupowych. Okazuje się, że jest ich więcej i wszystkie prężnie działają, aby dać użytkownikom najlepsze oferty. Nam brakowało strony, która ułatwiałaby poruszanie się w świecie grupowych okazji. Dzięki temu w jednym miejscu mielibyśmy wszystkie okazje dnia i oszczędzilibyśmy dużo czasu na wyszukiwanie najlepszych. Znaleźliśmy rozwiązanie – i tak oddajemy w Twoje ręce serwis Snuper.

Zespół

Snuper jest spontanicznym projektem grupy młodych ludzi zafascynowanych tematyką społeczności internetowych.

Interesują nas projekty, które dają konkretną wartość, które pomagają poruszać się w gigantycznej sieci informacji. Właśnie dzięki takim projektom jak Snuper, czujemy wielką satysfakcję z pracy. Snuper jest ciągle udoskonalany, mamy mnóstwo pomysłów na dalszy rozwój. W najbliższym czasie możesz się zatem spodziewać wielu ulepszeń i nowych możliwości!

Zaprezentowali nas w TV

Dzień Dobry TVN, 23-05-2011
Pralka za 50 procent ceny?

Napisali o nas

Media2.pl, 08-09-2010
Snuper.pl - serwis agregujący grupowe zakupy

Okazja w Sieci, 17-09-2010
Zakupy grupowe

Dziennik Internautów, 23-09-2010
Agregatory zakupów grupowych szturmują rynek

e-biznes.pl, 24-09-2010
Snuper.pl ułatwi polowanie na okazje dnia

The Next Web Polska, 07-10-2010
Snuper.pl – nowość w świecie zakupów grupowych